Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Warsztaty "Jak skutecznie szukać pracy?"

Warsztaty "Jak skutecznie szukać pracy?"

W dniu 17 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty na temat "Jak skutecznie szukać pracy?". Zajęcia z uczniami Klasy III BS I Stopnia poprowadziły panie z Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie. Podczas pierwszej części warsztatów uczniowie poznali zasady tworzenia skutecznego CV i listu motywacyjnego. Poznali metody poszukiwania pracy i zdobywania informacji z rynku pracy. Zdobyli wiedzę o networkingu oraz narzędziach internetowych pomocnych w poszukiwaniu pracy. Druga część warsztatów poświęcona była rozmowie kwalifikacyjnej i autoprezentacji. Młodzież uzyskała również praktyczne wskazówki jak założyć własną działalność gospodarczą.

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU