Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Wybory Samorządu Uczniowskiego

Wybory Samorządu Uczniowskiego

26 września 2022 r. w Szkole Branżowej I Stopnia Nr 12 odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kilkudniową kampanią wyborczą, podczas której kandydaci przedstawiali swoje programy wyborcze, poprzez  plakaty umieszczane na korytarzach. W głosowaniu brali udział uczniowie klas I– III naszej szkoły. Po zakończonych wyborach, komisja dokonała podliczenia głosów.  
Największe poparcie uzyskał Mateusz Kunert z klasy III bo, który tym samym został wybrany na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą został zaś – Kacper Gil z klasy I cb. Skarbnikiem został Mateusz Sobieraj z klasy II cb, natomiast sekretarzem Piotr Kowalik z klasy I bo.
Nowy zarząd Samorządu Uczniowskiego w najbliższych dniach opracuje swój plan działania na bieżący rok szkolny. Gratulujemy sukcesu nowym władzom uczniowskim, odwagi i społecznej postawy. Pamiętajmy jednak, że Samorząd Uczniowski to wszyscy uczniowie naszej szkoły, zatem zapraszamy do współpracy i liczymy na aktywność wszystkich kolegów i koleżanek.
Opiekun SU
Marlena Kalinowska

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU