Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

28 kwietnia 2022r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego odbył się Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny. Impreza organizowana była przez Polski Związek Motorowy oraz Komendę Główną Policji, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Infrastruktury, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego – wraz z odpowiednimi strukturami terenowymi. Celem Turnieju były działania na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. 

W turnieju wzięły udział reprezentacje kilku szkół średnich, między innymi uczniowie naszej szkoły. Podczas rywalizacji zawodnicy musieli się uporać m.in. z : testami wiedzy obejmującymi zagadnienia dotyczące zasad i przepisów o ruchu drogowym, jazdą motorowerem po torze przeszkód, jazdą sprawnościową samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”, przygotowaniem pojazdu do jazdy oraz zakresu udzielania pierwszej pomocy. W efekcie finalnym Nasi zawodnicy uplasowali się na piątym miejscu, co uważamy za duży sukces ze względu na bardzo zaciętą rywalizację.

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU