Zapraszamy do naszej szkoły i na stronę naboru elektronicznego...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Poszukiwany na rynku pracy zawód - kierunek nauczania w naszej...

Policealna szkoła dla dorosłych

Solidne wykształcenie i doświadczenie zawodowe...

Nowe kwalifikacje, nowe możliwości, nowa praca, nowe inspiracje...

Zawody w Branżowej Szkole Nr 12

Zobacz, że warto skorzystać z oferty naszej szkoły...

Monter konstrukcji budowlanych z procesami spawalnictwa

Budownictwo należy do rozwijającej się gałęzi gospodarki w naszym kraju. „Budowlańcy” to jedni z najbardziej poszukiwanych pracowników w kraju i za jego granicami. Pracodawcy oczekują na profesjonalnie przygotowanych absolwentów szkół kształcących w tej branży. I my możemy Ci to zapewnić! 

Automatyk z elementami robotyki

Otaczająca nas rzeczywistość podlega ciągłym przemianom. Obecnie niemalże wszystkie gałęzie przemysłu są ściśle zautomatyzowane. To właśnie automatycy zajmują się tym, aby takie maszyny pracowały bez zarzutu. Automatyk montuje, naprawia i utrzymuje w stałej sprawności technicznej urządzenia automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych

Mechanik – monter maszyn i urządzeń z elementami wykonawczymi automatyki przemysłowej

Interesujesz się techniką i mechaniką? Masz zdolności manualne, chcesz tworzyć od podstaw urządzenia mechaniczne? Masz wyobraźnię przestrzenną? Potrafisz działać zadaniowo, samodzielnie i zespołowo? 
Jeśli przynajmniej  na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to zawód mechanika – montera maszyn i urządzeń jest właśnie dla Ciebie!

Dekarz z elementami stolarki budowlanej

Dobry zawód to taki, którego wykonawcy poszukiwani są na rynku pracy. Dekarz to zawód z długą tradycją, ale dobrych fachowców jest na rynku wciąż zbyt mało. 
Dekarz wykonuje jeden z ważniejszych elementów budowli, jakim jest pokrycie dachu. Zajmuje się także obróbką dekarską i blacharską, termoizolacją dachów oraz odwodnieniami połaci dachowych, wykonuje montaż okien dachowych, wyłazów, świetlików i urządzeń do pozyskiwania energii odnawialnej, zajmuje się naprawą i rozbiórką pokryć dachowych.  

Murarz / tynkarz z elementami izolacji budowlanych

Chcesz mieć ciekawą, niebanalną pracę, a jednocześnie wszechstronny zawód, dający kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych? 
Mamy dla Ciebie propozycję – murarz / tynkarz to interesujący zawód, który gwarantuje znalezienie pracy oraz wysokie zarobki a częste wyjazdy i praca w delegacji stwarzają możliwość poznania nowych miejsc i ludzi.

Monter izolacji budowlanych z montażem i konserwacją urządzeń klimatyzacyjnych

 

Chcesz mieć ciekawą, niebanalną pracę, a jednocześnie wszechstronny zawód, który daje kwalifikacje do wykonywania licznych prac budowlanych? Mamy dla Ciebie propozycję:

Współpracujemy

Skontaktuj się z nami

Dyrekcja Centrum

42-200 Częstochowa
ul. Przechodnia 11/15
tel. +48 34 324 24 81, +48 34 324 32 20
fax: +48 34 324 17 06
email: sekretariat@ckziu.eu
elektroniczna skrzynka podawcza: ePUAP CKZiU